Всі додатки Odoo створені для зручного управління, оптимізації бізнес-процесів та покращення бізнес-показників у будь-якій сфері.

Icon
Малі та середні підприємства
Icon
Виробництво
Icon
Роздрібна торгівля
Icon
Оптова торгівля
Icon
Сфера послуг
Icon
Логістика та поставки
Icon
Сільське господарство
Icon
Інтернет-проєкти та стартапи
Icon
Освіта
Icon
Сфера медицини

Odoo пропонує інтегровані інструменти, які можуть задовольнити всі ваші потреби в автоматизації.

Screen
Screen
Screen
Screen

МАРКЕТИНГ

Автоматизація маркетингу
Email-маркетинг
CRM (Customer Relationship Management)
Інтегрований підхід
Аналітика

ПРОЄКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Проєктні завдання та проєктні процеси
Керуйте завданнями, контролюйте команду та будьте на зв’язку зі стейкхолдерами. Зручне подання у вигляді канбан або діаграми Ґанта. Залучайте клієнтів до обговорення, надаючи доступ до потрібних завдань.
Табелі розрахунку робочого часу
Рахуйте час на виконання завдань, встановлюйте проміжні результати та розподіляйте витрати. Виставляйте рахунки клієнтам відповідно до часу, витраченого на виконання завдань.
Бюджетування та фінансовий контроль
Ви можете керувати бюджетами проєктів, відстежувати витрати та прибуток. Odoo надає інструменти для фінансового контролю.
Аналітика та звітність
Зручно рахувати - легко керувати.
Спільна робота та комунікація
Всі засоби для спільної роботи та комунікації у межах проєктів. Команда може легко обмінюватися інформацією, завданнями та документами.
Виїзні послуги
Окремий додаток для компаній, що надають сервісні послуги на території клієнтів.
Image
Image

ВЕБСАЙТИ ТА ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

Odoo поєднує у собі можливості для створення веб сайту та управління електронною комерцією на єдиній інтегрованій платформі. Це дозволяє ефективно керувати всіма процесами вашого онлайн-бізнесу без необхідності використовувати окремі системи.

Image
Image
ODOO
Icon
Зручний веб-конструктор
Створюйте свій унікальний сайт за допомогою вбудованих інструментів. Легко додавайте та змінюйте нові блоки, тексти, картинки та фото продуктів. Використовуйте шаблони або створюйте сайт з нуля.
Image
ODOO
Icon
Модуль електронної комерції
Розміщуйте всю важливу інформацію про товари на оригінальних сторінках свого сайту. Консультуйте клієнтів в живому чаті. Надайте можливість клієнтам переглядати статус та керувати замовленнями в особистому кабінеті.
Image
ODOO
Icon
Маркетинг та SEO
Використвуйте допродажі та перехресні продажі для збільшення середнього чеку. Оптимізуйте сайти для пошукових систем (SEO), що допоможе збільшити видимість в Інтернеті.
Image
ODOO
Icon
Управління замовленнями та інтеграції
Автоматичне оновлення статусів замовлень, даних в CRM, залишків товарів на складі, закупок. Інтеграції з платіжними системами, сервісами доставки та email розсилками, що надає можливість покращити обслуговування клієнтів.
Image
ODOO
Icon
Аналітика
Досліджуйте та аналізуйте, знаходьте саме свою аудиторію, зростайте, використовуючи вбудовані розширені звіти. Підключайте зовнішні аналітичні сервіси.
Image
ODOO
Icon
Модульність та розширення
Розширюйте функціональність свого веб сайту та e-commerce за допомогою таких модулів та додатків, як автоматизація маркетингу, бухгалтерський облік, продажі, івенти та інші.
Image

ПРОДАЖІ

Odoo пропонує повний набір сучасних інструментів, які допомагають компаніям ефективно керувати всіма процесами продажів, від залучення клієнтів до обробки замовлень, звітності та аналітики.
Image

ПРОДАЖІ

Точка продажів
Додаток, що інтегрується з додатком “склад” та “облік”; має зручний інтерфейс та сумісний з будь-якими пристроями: планшетами, смартфонами, ноутбуками.
Управління складом
Модуль, який дозволяє відстежувати залишки товарів, робити замовлення та відстежувати поставки. Інтегрований з продажами, закупками, веб-сайтом (e-commerce).
Image

ПРОДАЖІ

CRM (Customer Relationship Management)
Odoo включає в себе повноцінну систему управління відносинами з клієнтами (CRM), яка допомагає відстежувати всі контакти з клієнтами та лідами. Ви можете записувати історію спілкування, відстежувати звернення та планувати дії.
Продажі і пропозиції
Створюйте пропозиції та продажі, миттєво надсилайте контрагентам, встановлюйте граничні терміни та відстежуйте стан угод. Обробляйте замовлення, відстежуйте їх стан і керуйте процесом доставки не виходячи з програми.
Image

ПРОДАЖІ

Прогнозування продажів
Odoo дозволяє розробити прогнози продажів на основі історичних даних та інших факторів, що допомагає вам планувати ресурси та запаси.
Аналітика та звітність
Odoo надає розширені інструменти аналітики та звітності для відстеження продажів, прибутковості та інших ключових показників ефективності.
Prev
Next
01 / 04

УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ

Управління виробництвом
Управління запасами
Управління виробничими замовленнями
Управління якістю
Моніторинг та звітність
Управління ресурсами та працівниками
Логістика та поставки
Інтеграція з іншими системами

Не знайшли те, що шукали?

Залиште свої контакти, наші менеджери допоможуть підібрати необхідні додатки.